Personaalne toitumisnõustamine

Minu eesmärk toitumisnõustajana on aidata oma klientidel luua elukestvad tervislikud toitumisharjumused, sest teadlik toitumine on üks kõige lihtsam ja mõjusam viis iseenda eest hoolitsemiseks. 

Nõustamise käigus vaatame koos üle Sinu praegused toitumisharjumused ja teeme põhjaliku kehaanalüüsi. Paneme paika eesmärgid ning hakkame püstitatud eesmärgi nimel tegutsema. Tea, et olen Sinu jaoks olemas ka kohtumiste vahepeal.

Püsivate tulemuste saavutamiseks soovitan läbida vähemalt kolm toitumisnõustamise seanssi. Oled personaalsele toitumisnõustamisele oodatud, kui:

👉 Soovid tervislikult ja püsivalt kaalu langetada / kehakaalu tõsta

👉 Soovid parandada tervist ning üldist enesetunnet

👉 Soovid luua teadlikke ja elukestvaid toitumisharjumusi

Nõustamiselt saad kaasa näidismenüü ja just Sinule vajalikke abimaterjale. Kestvus: esmane 75 minutit, järgmised 60 minutit.

Paketid

Ühekordne toitumisnõustamine – 45 EUR (90 minutit)
3 x personaalset toitumisnõustamist – 120 EUR 
5 x personaalset toitumisnõustamist – 190 EUR 

Pakettides sisaldub soovi korral ka koos poeskäik, sest head valikud tuleb juba poes ära teha. 

Toitumisteraapia

Õige toit on tõhus ravim. Toitumisteraapia kuulub täiendava teraapia alla, mis toetab tavameditsiini. Raskemate haiguste raviks on enamasti vaja meditsiinilist sekkumist, kuid enamus kroonilisi haigusi allub olulistele muudatustele igapäeva menüüs. Teraapia on abiks ka haiguste ennetamisel ning taastumisel pärast keerulist ravi.

Toitumisterapeudina aitan:

👉 teadliku toitumise abil toetada olemasolevat ravi ning tervndada nõrgenenud organismis

👉 taastuda pärast keerulist ravi

👉 seljatada koostöös tavameditsiiniga kroonilised haigused nagu näiteks vererõhutõbi, kõrge kolesterool, eeldiabeet, seedeprobleemid

Oled südamest oodatud kui soovid tervisliku toiduga toetada tervenemist ja olemasolevat ravi järgmiste haiguste korral:
südame- ja veresoonkonnahaigused, diabeet, aneemia, neerupuudulikkus, osteoporoos, allergia, vähk, podagra, reflukstõbi ehk maosisu tagasiheide, ärritunud soole sündroom, tsöliaakia, bariaatrilised (rasvumise) operatsioonid.

Toitumisteraapia – 50 eurot 90 minutit.

Toitumiskoolitused ja töötoad

Tervis ja teadlik toitumine on üha enam huvipakkuv teema, kuid mõnikord jääb alustamiseks puudu nii motivatsioonist kui ka teadmistest. Minu koolituselt saab mõlemat!

Kutsu mind koolitama:

👉 Kolleegidele, kuna motiveeritud, terved ja tugevad töötajad on ühe eduka ettevõtte parim investeering.

👉 Laste sünnipäevadele ja huviringidesse, sest head harjumused ja huvi tervisliku toitumise vastu tuleb luua juba noores eas.
 
👉 Kõikidele tervisehuvilistele, kes soovivad uusi teadmisi, ideid ja muidugi motivatsiooni, et alustada tervemat ja kergemat elu!
 

Millised on võimalused:

👉 Meeleolukas ja hariv tunniajane lühikoolitus, mille jooksul annan edasi peamised tervisliku toitumise põhitõed. Soovi korral teen osalejatele põhjaliku kehanalüüsi. 
 
👉 Mõtlemapanev ja näideterohke koolitus “Liigse suhkrutarbimise mõjud”.

👉 Ärevushäirete all kannatab igal aastal ligi 18% elanikkonnast ning kuni 30% inimestest on kogenud neid oma eluajal jooksul. Koolitus oma enda kogemuse ja omadatud teadmiste baasil ” Ärevushäired ja nende seos toitumisega”. 

👉 Suurepärane idee tiimiürituseks: tervisliku toidu valmistamise töötuba, mille käigus kokkame koos 3-käigulise tervisliku ja toitainete mõttes tasakaalus õhtu- või lõunasöögi. 
 
 
 
 
 
 
Teenused

Võta minuga ühendust