Toidutalumatuse testid

Personaalne toitumisnõustamine

01.05-01.09.22 ma uusi personaalseid kliente vastu ei võta. Küll aga on Sul võimalus liituda minu ainulaadse 8-nädalase programmiga. Uus suvine kaalulangetus- ja heade toitumisharjumuste loomise programm alustab 11.07.22. Vaata lähemalt SIIT.

Minu eesmärk toitumisnõustajana on aidata oma klientidel luua elukestvad tervislikud toitumisharjumused, sest teadlik toitumine on üks kõige lihtsam ja mõjusam viis iseenda eest hoolitsemiseks. 

Nõustamise käigus vaatame koos üle Sinu praegused toitumisharjumused ja teeme põhjaliku kehaanalüüsi. Paneme paika eesmärgid ning hakkame püstitatud eesmärgi nimel tegutsema. Tea, et olen Sinu jaoks olemas ka kohtumiste vahepeal.

Kui soovid minu abiga püsivalt kaalu langetada soovitan läbida vähemalt kolm toitumisnõustamise seanssi, aga igatahes on üks kord parem kui mitte midagi.  

Oled personaalsele toitumisnõustamisele oodatud, kui:

👉 Soovid tervislikult ja püsivalt kaalu langetada / kehakaalu tõsta

👉 Soovid parandada tervist ning üldist enesetunnet

👉 Soovid luua teadlikke ja elukestvaid toitumisharjumusi

Nõustamiselt saad kaasa näidismenüü, just Sinule vajalikke abimaterjale ja head harjumused kogu eluks!

Kohtumised toimuvad Tallinnas, Väike-Ameerika 19 või interneti vahendusel(zoom-i teel)

Paketid

Ühekordne toitumisnõustamine – 50 EUR (90 minutit)
3 x personaalset toitumisnõustamist – 135 EUR (võimalik tasuda kahes osas; esmane 75 minutit, järgmised 60 minutit)
5 x personaalset toitumisnõustamist – 220 EUR (võimalik tasuda kahes osas; esmane 75 minutit, järgmised 60 minutit.)

Oled südamest oodatud, sest tervislik toitumine on parim viis iseenda eest hoolitsemiseks.HET

IMG_0617


Loe lähemalt ka minu 8-nädalase kaalulangetus- ja heade toitumisharjumuste
loomise programmi kohta

Toitumisnõustaja + lehel saad tutvuda ja liituda selle ainulaadse programmiga, ligipääsu retseptikogumikule ning paljule muule.
Oled südamest oodatud juba uuel aastal, uue hooga alustama kergemat ja tervemat elu!
Uus programm alustab juba 11.07.22.

Toitumisteraapia

Õige toit on tõhus ravim. Toitumisteraapia kuulub täiendava teraapia alla, mis toetab tavameditsiini. Raskemate haiguste raviks on enamasti vaja meditsiinilist sekkumist, kuid enamus kroonilisi haigusi allub olulistele muudatustele igapäeva menüüs. Teraapia on abiks ka haiguste ennetamisel ning taastumisel pärast keerulist ravi.

Toitumisterapeudina aitan:

👉 teadliku toitumise abil toetada olemasolevat ravi ning tervndada nõrgenenud organismis

👉 taastuda pärast keerulist ravi

👉 seljatada koostöös tavameditsiiniga kroonilised haigused nagu näiteks vererõhutõbi, kõrge kolesterool, eeldiabeet, seedeprobleemid

Oled südamest oodatud kui soovid tervisliku toiduga toetada tervenemist ja olemasolevat ravi järgmiste haiguste korral:
südame- ja veresoonkonnahaigused, diabeet, aneemia, neerupuudulikkus, osteoporoos, allergia, vähk, podagra, reflukstõbi ehk maosisu tagasiheide, ärritunud soole sündroom, tsöliaakia, bariaatrilised (rasvumise) operatsioonid.

Toitumisteraapia – 60 eurot (90-100 minutit)

Toitumiskoolitused ja töötoad

Tervis ja teadlik toitumine on üha enam huvipakkuv teema, kuid mõnikord jääb alustamiseks puudu nii motivatsioonist kui ka teadmistest. Minu koolituselt saab mõlemat!

Kutsu mind koolitama:

👉 Kolleegidele, kuna motiveeritud, terved ja tugevad töötajad on ühe eduka ettevõtte parim investeering.

👉 Laste sünnipäevadele ja huviringidesse, sest head harjumused ja huvi tervisliku toitumise vastu tuleb luua juba noores eas.
 
👉 Kõikidele tervisehuvilistele, kes soovivad uusi teadmisi, ideid ja muidugi motivatsiooni, et alustada tervemat ja kergemat elu!
 

Millised on võimalused:

👉 Meeleolukas ja hariv 60-75 min pikkune lühikoolitus, mille jooksul annan edasi peamised tervisliku toitumise põhitõed. Vastavalt kokkuleppele võin teemasid kohandada ning rääkida sellest, mis parasjagu kuulajaid kõnetaks.
 
👉 Mõtlemapanev ja näideterohke koolitus “Liigse suhkrutarbimise mõjud”.

👉 Ärevushäirete ja teiste vaimse tervise probleemide all kannatab igal aastal ligi 18% elanikkonnast ning kuni 30% inimestest on kogenud neid oma eluajal jooksul. Koolitus oma enda kogemuse ja omadatud teadmiste baasil ” Vaimne tervis ja selle seos toitumisega”. 

👉 Suurepärane idee tiimiürituseks: tervisliku toidu valmistamise töötuba, mille käigus kokkame koos 3-käigulise tervisliku ja toitainete mõttes tasakaalus õhtu- või lõunasöögi. 
 
 
 
Esileht

Võta minuga ühendust