Sinu toitumisnõustaja

Toitumiskoolitused
ja töötoad

Tervis ja teadlik toitumine on üha enam huvipakkuv teema, kuid mõnikord jääb alustamiseks puudu nii motivatsioonist kui ka teadmistest. Minu koolituselt saab mõlemat!

Kliendid minu koolitustest

Veriff OÜ

Elis on ülimalt sooja ja armsa olekuga toitumisnõustaja, kelle me oma kontorisse rääkima kutsusime. Tihtipeale on toitumisalane jutt nendele inimestele, kes igapäevaselt sellega ei tegele, arusaamatu, aga Elis suutis kõik väga lihtsalt ära seletada ja meid huviga kuulama panna. Kiire tunniajane loeng, kus saab nii uusi teadmisi kui ka meeldetuletuse veidike rohkem oma toitumise jälgimiseks. Meie jäime väga rahule ja julgeme Teda soovitada!

Nielsen

Kutsusime Elise ettevõttesse rääkima, et aidata meie töötajatel teadvustada, kui oluline on toitumine ning tervis. Elise loeng oli kaasav ning kõige rohkem meeldis meile see, kuidas ta tõi kuulajatele elulisi näiteid ja andis kasulikke nippe, kuidas oma toidulauda rikastada ja teadlikumaks muuta. Soovitame Elise loengut kõigile ettevõtetele, kes hoolivad oma töötajate tervisest ja heaolust. Meie jäime väga rahule!

PRIA

Koolitus oli nagu kevadine vitamiinilaks, mis innustas ette võtma tegelikke samme oma toitumisharjumuste muutmisel. Samuti pani see mõtlema täpsemalt läbi, kuidas ma saan oma keha paremini toetada toiduga, et elada kvaliteetset ja aktiivset elu

Bitweb OÜ

Kutsusime Elise meile Tartusse külla tervisliku aprillikuu raames, et tuletada meie töötajatele meelde vanu ja häid põhitõdesid toitumisest. Koolitus oli vahva ja kaasahaarav ja sisaldas tegelikult ka palju-palju uut. Saime palju põnevaid ideid, kuidas Bitwebi kontori snäkivalikut muuta tervislikumaks. Aitäh ja loodame, et kohtume veel!

Elis nikolai-vendla

Kutsu mind koolitama:

Millised on võimalused?

Vastavalt kokkuleppele võin teemasid kohandada vastavalt sellele, mis parasjagu kuulajaid kõnetaks, aga enim huvipakkuvad teemad on olnud

1.

Koolitus, mis annab ülevaate kõige olulisemast “Teadliku toitumise tähtsaimad põhitõed”

2.

Kuna vaimne tervis on üha aktuaalsem teema, siis panin kokku koolituse oma enda kogemuse ja teadmiste baasil ”Kuidas toitumisega vaimset tervist toetada?”

3.

Alati huvipakkuv ja vajalik teema “Kuidas toituda nii, et toit annaks meile energiat, mitte ei võtaks?”

4.

Mõtlemapanev ja näideterohke koolitus “Mis ja kus on suhkur?”

Koolitus kestab umbes 60-75 minutit ning hea meelega tulen vajadusel rääkima ka inglise keeles. Koolitus võib toimuda nii kontoris kui ka veebi vahendusel.

Kutsu mind ka meeleolukat töötuba läbi viima

Smuutitöötuba

Suurepärane idee ettevõtete suvepäevadele või meeskonnaüritustele.

Ühiskokkamine

Töötuba, mille käigus kokkame 3-käigulise tervisliku, aga vägagi maitsva toidukorra. 

Tervislike maiustuste töötuba

Maiustada saab ka kergemalt, ilma et peaks maitses järelandmisi tegema. 

Kirjuta mulle