Sinu toitumisnõustaja

Toitumiskoolitused
ja töötoad

Tervis ja teadlik toitumine on üha enam huvipakkuv teema, kuid mõnikord jääb alustamiseks puudu nii motivatsioonist kui ka teadmistest. Minu koolituselt saab mõlemat!

Kliendid minu koolitustest

Helmes AS

Elis jagas meiega enda teadmisi vaimse tervise kuu raames. Tema teadlikkus ja kirg selle vastu mida ta teeb muutis koolituse jälgimise ülimalt lihtsaks ka selles maailmas täielikule võhikule. Kõik jagatud soovitused ja praktilised nõuanded on väga lihtsasti rakendatavad, just seetõttu, et ta toob imeliselt välja põhjused ja tagajärjed ning jagab just piisavas koguses ka teaduslikku vaadet. Aitäh, et aitad inimestel olla teadlikum!

Veriff OÜ

Elis on ülimalt sooja ja armsa olekuga toitumisnõustaja, kelle me oma kontorisse rääkima kutsusime. Tihtipeale on toitumisalane jutt nendele inimestele, kes igapäevaselt sellega ei tegele, arusaamatu, aga Elis suutis kõik väga lihtsalt ära seletada ja meid huviga kuulama panna. Kiire tunniajane loeng, kus saab nii uusi teadmisi kui ka meeldetuletuse veidike rohkem oma toitumise jälgimiseks. Meie jäime väga rahule ja julgeme Teda soovitada!

Playtech Estonia OÜ

Meie inimeste vaimne ja füüsiline tervis on meile äärmiselt oluline ning seetõttu pakume oma töötajatele pidevalt võimalusi end neis valdkondades arendada. Idee kutsuda Elis tervislikust toitumisest rääkima, tuli ühelt meie pikaaegselt töötajalt. Esimese seminar osutus nii populaarseks, et kutsusime Elise veel teist korda rääkima ja seekord täpsemalt suhkrust ja tootesiltide lugemisest. Elise puhul on meile väga meeldinud praktilised ja elulised näited, mis muudavad tema seminarid elavaks ja põnevaks. Eraldi tooksin välja Elise eluterve ja positiivse suhtumise, mis on toitumise puhul äärmiselt oluline, et ei tekiks müütidega kaasa minemist ja äärmustesse langemist. Olen kindel, et kohtume Elisega Playtechis veel.

Wise Estonia OÜ

Kutsusime Elise toitumisest rääkima meie tervisekuu raames ning selleks, et võimaluse saaksid kõik meie töötajad, lausa kaks korda päevas, kattes kõik meie ajatsoonid. Meie töötajate tervis on meile väga oluline, seega toitumise ja just Elise kaasamine oli väga kiire ja lihtne otsus. Kuigi sel korral toimus tema ettekanne virtuaalselt, on tal olemas oskus ka nii ennast inimesi kuulama panna. Särasilmse ja energilise Elise võlu on selles, et ta suudab väga lihtsalt ja selgelt ära selgitada, miks on tervislik toitumine oluline ja mida see üldse tähendab. On näha, et Elis suhtub teemasse väga kirglikult, kuid samas on ta ka realistlik ja praktiline, mis on toitumise ABC-st rääkides äärmiselt oluline. Suur aitäh, Elis!

LIDL Eesti

Elis sai ettevõttesse kutsutud toitumisalast koolitust läbi viima tänu väga heale tagasisidele varasema koostööprojekti raames. Tagasisidest jäid kõlama positiivsus ja energilisus. Ja miks mitte inspireerida oma töötajaid tema koolitusega. Elis käis meil tööohutuskuu raames, millega pöörasime muuhulgas rõhku tervislikule toitumisele, mis toetaks töötajaid igapäeva töös. Samuti oli Elis abiks toitumisalase postri loomisel ja virgutusvõimlemise eestvedamisel. Elise puhul meeldis väga lähenemine, et annan sulle vajalikud teadmised, aga otsuse teeb igaüks ise. Ja alati on rõõm saada peale koolitust kolleegidelt tagasiside kordaläinud koolituse eest.

PRIA

Koolitus oli nagu kevadine vitamiinilaks, mis innustas ette võtma tegelikke samme oma toitumisharjumuste muutmisel. Samuti pani see mõtlema täpsemalt läbi, kuidas ma saan oma keha paremini toetada toiduga, et elada kvaliteetset ja aktiivset elu

Bitweb OÜ

Kutsusime Elise meile Tartusse külla tervisliku aprillikuu raames, et tuletada meie töötajatele meelde vanu ja häid põhitõdesid toitumisest. Koolitus oli vahva ja kaasahaarav ja sisaldas tegelikult ka palju-palju uut. Saime palju põnevaid ideid, kuidas Bitwebi kontori snäkivalikut muuta tervislikumaks. Aitäh ja loodame, et kohtume veel!

Nielsen Eesti

Kutsusime Elise ettevõttesse rääkima, et aidata meie töötajatel teadvustada, kui oluline on toitumine ning tervis. Elise loeng oli kaasav ning kõige rohkem meeldis meile see, kuidas ta tõi kuulajatele elulisi näiteid ja andis kasulikke nippe, kuidas oma toidulauda rikastada ja teadlikumaks muuta. Soovitame Elise loengut kõigile ettevõtetele, kes hoolivad oma töötajate tervisest ja heaolust. Meie jäime väga rahule!

Columbus Eesti AS

“Kutsusime Elise rääkima tervislikust toitumisest tervisekuu raames, mil pöörasime suuremat tähelepanu liikumisele ja tervislikule toitumisele. Tervislik toitumine on aga tänases inforuumis termin, milles on ääretult raske orienteeruda. Selleks, et info oleks ühene, arusaadav ja mõtestatud, kutsusimegi sümpaatse ja sooja Elise meile tervisliku toitumise põhitõdedest rääkima. Meile meeldis, et Elis ei esitlenud tervislikku toitumist stiilis “söö seda ja ära söö seda”, vaid ta seletas lahti MIKS on oluline tervislikult toituda ja milliseid häid muutusi see meie tervisele kaasa toob. Saime kõik kaasa motivatsioonilaksu paremate valikute tegemiseks ja enda tervise hoidmiseks ning see on meie ettevõttele ääretult tähtis – hoida oma inimeste füüsilist ja vaimset tervist!”

Southwestern Ventures OÜ

Väga meeldis Elise koolitus. Tema koolituse viis oli huvitav ning meile meeldis, et saime teada palju asju, mida oma taldrikul jälgida. Lisaks ostsin ka kohe ära ka vitamiinid, mida Elis soovitas lisaks võtta. Elis räägib hästi ja tundub, et teab päris palju toitumisest. Kokkuvõttes väga lahe koolitus ja Elis on üldse ise ka väga tore! Õhkkond oli hea ja vaba ning sai palju ka naerda.

Tallinna Strateegiakeskius

Suur suur aitäh Sulle! Nii hoogne, vahva ja hariv loeng oli! Töötajatele väga meeldis! 😊

Testimonial #1 Designation

Review Text

Elis nikolai-vendla

Kutsu mind koolitama:

Millised on võimalused?

Vastavalt kokkuleppele võin teemasid kohandada vastavalt sellele, mis parasjagu kuulajaid kõnetaks, aga enim huvipakkuvad teemad on olnud

1.

Koolitus, mis annab ülevaate kõige olulisemast “Teadliku toitumise tähtsaimad põhitõed”

2.

Kuna vaimne tervis on üha aktuaalsem teema, siis panin kokku koolituse oma enda kogemuse ja teadmiste baasil ”Kuidas toitumisega vaimset tervist toetada?”

3.

Alati huvipakkuv ja vajalik teema “Kuidas toituda nii, et toit annaks meile energiat, mitte ei võtaks?”

4.

Mõtlemapanev ja näideterohke koolitus “Mis ja kus on suhkur?”

Koolitus kestab umbes 60-75 minutit ning hea meelega tulen vajadusel rääkima ka inglise keeles. Koolitus võib toimuda nii kontoris kui ka veebi vahendusel.

Kutsu mind ka meeleolukat töötuba läbi viima

Smuutitöötuba

Suurepärane idee ettevõtete suvepäevadele või meeskonnaüritustele.

Ühiskokkamine

Töötuba, mille käigus kokkame 3-käigulise tervisliku, aga vägagi maitsva toidukorra. 

Tervislike maiustuste töötuba

Maiustada saab ka kergemalt, ilma et peaks maitses järelandmisi tegema. 

Kirjuta mulle